Close

Testa Rossa Caffé

Testa Rossa Caffé, Bellino, İtalya’ da bulunan fabrikamızda kavrulmaktadır. Uzun yıllardır Wedl & Hofmann aileleri tarafından yönetilen Avusturya merkezli
Wedl & Hofmann Ges. M. b. H, Testa Rossa Caffé’nin kardeş kuruluşudur.

Biz Kimiz?

Bizler dünyanın en iddialı kahve imalatçılarından biriyiz, Kahve sevdamızın kaynağını, yudumlarken duyduğumuz hazdan alıyoruz. Mükemmel aromamız 112 yıllık tecrübemizden geliyor, Hasır çuvallar ve en iyi kahve çekirdeğinin peşindeyiz tam 1 asırdır. Öncelikli hedefimiz bir asırlık tecrübemizi ve en iyi çekirdeklerimizi tadımınıza sunmaktır.

Testa Rossa Caffé dünyadaki en yüksek kalite Arabica kahve çekirdeklerinden oluşmaktadır. Bu özel oluşumumuzu bir araya getiren eşsiz kahve çekirdeklerimiz, Guatemala, Kolombiya, Brezilya, Kenya ve Tanzanya’ dan elde edilmektedir.

Testa Rossa Caffé yavaşça kavrulmaktadır, bu yöntem kullanılan en eski yöntemdir ve Testa Rossa Caffé’ye yumuşak tadını vermektedir. Bu yöntemle eşsiz bir İtalyan espressonun keyfini sürdürebilirsiniz. Miktar, paketleme ve hassas işlemlerin yöntemlerine uyduğumuz için, mükemmel ve kaliteli espressoyu elde edebilmekteyiz. Yumuşak, akıcı, muazzam bir kahve ve güzel kalın bir krema tabakası ortaya çıkmaktadır.

Siz seçkin davetlilerimize bu bağlamda en lezzetli kahvelerimizi ve zengin menümüz ile leziz tatlarımızı keşfetmeye davet ediyoruz. Kalitemiz, standartlarımızdır ilkesi ile memnuniyetiniz için çalışmaktayız.

Çok Büyük Bir Takımız

Evet, başlıktan anlayacağınız üzere biz kocaman bir aileyiz, birimlerimizdeki tüm arkadaşlarımız da aslında bu dev ailenin birer ferdidir.

Yurt dışı merkez ofislerimiz, şubelerimiz ve Türkiye’de yer alan tüm şubelerimizde özel eğitimli takım arkadaşlarımız, mutfaktan servise, hijyen ve temizlik ekibi üyelerimizden şeflerimize kadar tüm takım arkadaşlarımız alanlarında özel eğitimli, deneyimli ve güleryüzlü aile fertlerimizdir.

Ekibimiz içindeki barista eğitmenlerimiz, özel servis personeli eğitmenlerimiz, gastronomi uzmanları, mağazalarımızın muhteşem konseptlerini yaratan mimari, tasarım ve konsept danışmanlarımız, franchising uzmanlarımız, sosyal medya, iletişim ve PR uzmanlarımız, marka ve standartizasyon uzmanlarımız sizler için her bardakta aynı lezzet, her ısırıkta aynı hazzı ulaştırmak için çalışıyorlar…

Yeni deneyimler, yeni lezzetler ve pozitif enerjimizi sizlere hissettirebilmek ve paylaşmakta öncelikli amacımız.